Anasayfa / Astroloji Yazıları / Sevgililer günü ve astroloji

Sevgililer günü ve astroloji

sg1

Sevgililer günü için sevgilinizin burcundan ipucu almaya ne dersiniz?

Hediye seçmek ,zevkli kimi zaman da stresli bir süreçtir.Sıradan olmaktan uzak kalmaya çalışıp yaratıcı olmak aynı zamanda hediye verdiğimiz kişinin hoşuna gitmesini isteriz.Karşımızdaki kişinin beklentilerini bilmek tabii ki önemlidir ama ona yeni ufuklar açmak,yeni zevkler tattırmak hediyenin unutulmaz olmasını sağlar.Özellikle sevgililer günü gibi romantizm ve tutku beklentilerinin zirve yaptığı hediyenizi seçerken şaşırtıcı olmaktan çekinmeyin.
Koç;Sabırsız ve öncü niteliği öne çıkan bu burç için eylem odaklı ve onu merkeze alan bir hediye seçmelisiniz.Afrodizyak türden bir masaj yağı ile onu şımartabilirsiniz.
sg2
Boğa;Değişiklikten pek hoşlanmayan Boğa’lar için sürpriz yapmak riskli olabilir.Şık bir mekanda akşam yemeği veya gösterişli bir kutuda kaliteli çikolatalar düşünebilirsiniz.
sg3
İkizler;Dikkati kısa sürede dağılan İkizler’i odaklanmış halde tutmak zordur.Zihinsel eğlencelerle başlamalı fiziksel olanlara sonra geçiş yapmalısınız.Erotik içerikli bir romandan seçtiğiniz küçük bölümler iyi bir başlangıç olabilir.
sg4
sg5
Yengeç;Aşırı duygusal olan Yengeç’in beklentilerini önceden öğrenmeye ve onu gerçekleştirmeye bakın.Yoksa sevgililer gününüz dırdır ve hıçkırık seansına dönüşebilir.Yine de ne alacağınızı bilemiyorsanız risksiz şeyler seçin.Belki yumuşak,pofuduk ve süslü bir oyuncak ve bir buket çiçek seçebilirsiniz.
sg6
Aslan;Pahalı ve gösterişli hediyeler düşünün.Altın veya pırlanta ilk sırada gelen tercihler olabilir.Ucuz ve zevksiz bir hediye vermek yerine hiç vermemeniz yerinde olur.Sesiniz güzelse serenad yapabilir veya şiir okuyabilirsiniz.Bunlar parasız ama yeterince gösterişlidir.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

Başak;Günlük rutinlerine aşık olan bu burç için hediye seçerken onun günlük rutinine uyan bir hediye bulursanız hedefi onikiden vurursunuz.Şık bir sabahlık veya gecelik düşünebilirsiniz.

sg8

 

Terazi;Zevk merkezli bu burç için pahalı ve seçkin hediyeler düşünebilirsiniz.5 yıldızlı bir spa merkezinde çiftlere özel bir spa ritüeli hoşuna gidecektir.

 

sg9

 

Akrep;Tutkunun kraliçesi bu burç için fiziksel zevklere odaklanın.Göğüs bandı,tüy,kelepçe veya jartiyer gibi.

 

sg10

 

Yay;Seyahat fikrine bayılan Yay’lar için en uzak ve en heyecanlısı en romantik olandır.Seyahat edemiyorsanız dünya mutfaklarından birini seçin ve onun için siz pişirin.

 

sg11

 

Oğlak;Prestij meraklısı Oğlak’lar için tarihi izler taşıyan hediyeler seçebilirsiniz.Bir broş veya antika bir ayna olabilir.

 

sg12

 

sg13

 

Kova;Zamanın ilerisinde yol almaktan hoşlanan Kova’lar için en son çıkan elektronik eşyalar güzel bir hediye olabilir.Hediyenizin orjinal ve az rastlanır türden olmasına dikkat etmelisiniz.

 

sg14

 

Balık;Romantik ve bulutlar üzerinde yaşayan Balık’lar için çiçekler ve çikolatalar ile başlayıp ayak masajı ile devam edebilirsiniz.

 

sg15

 

©Elif GÜNEŞ

Hakkında admin

Şunları inceleyebilirsiniz

Venüs ve Mars

Dişi cinsel enerji ,Venüs’tür.Beğendiğimizi kendimize çekmemizi sağlar. Erkek cinsel enerji, Mars’tır.Beğendiğimize doğru yönelmemizi, ona gitmemizi ...