Anasayfa / Astroloji Yazıları / Forbes Dergisi’nin 2011 yılı en zenginleri listesi ve burç dağılımı

Forbes Dergisi’nin 2011 yılı en zenginleri listesi ve burç dağılımı

ze1

 

Bir ülkede başarılı olmak o ülke horoskopu ile uyumlu bir horoskopunuz olması ile ilgilidir teorimi birçok kez kendi çalışmalarım içinde doğruladım.Bu nedenle Türkiye’de başarılı olmanın Türkiye horoskopu ile uyumlu bir horoskopa sahip olmaktan geçtiğini savunuyorum.Geçmişte bununla ilgili bir çalışma başlatmış ve veri toplamaya çalışmıştım.Veri toplama girişimime başarılı insanlardan fazla yanıt gelmeyince yarım kaldı.

Dün akşam şu habere rastlayınca hemen üzerinde çalıştım ve burç dağılımını grafikleştirdim.Bu benim düşündüğüm çalışmanın çok basit bir hali tabii.Asıl hedeflediğim ev konumları değil karşılıklı gezegen temasları.Ama bu haliyle bile yine de sonuca dair biraz fikir veriyor.
ze2

Liste başlangıçta Koç ,Başak,Balık ağırlıklı ilerlerken sonra (servet büyüklüğü 1000′in altına düştükten) sonra Oğlak yönüne dönüyor.Türkiye horoskopunda köşe evlere bu burçlar yerleştiği için öne çıkanlar da bu burçlardan oluyor.Dikkat çeken bir başka nokta ise diğer burçların (Kova,İkizler,Aslan vb…) mirasçılar olması.İlk serveti sağlayanlar,kurucular vb… köşe evlerdeki burçlardan çıkıyor.

 Koç,Başak,Oğlak,Balık,Terazi Türkiye horoskopunda köşe evlerde yeralıyor.Bu burçların Türkiye’de öne çıkıp başarılı olmaları daha sık oluyor.Kova,Boğa,Akrep ve Aslan ise kurulu düzeni devam ettirenler arasında çoğunlukta.İkizler,Yay burçları daha çok mirasçılar yani kurucuların bir- iki nesil sonrasında yaygın gibi görünüyor.Yengeç’in köşe ev olmasına karşın azınlık kalması sanırım Ay’ın Türkiye horoskopunda iyi konumlanmamış olmasından kaynaklanıyor.
Bu durum sadece insanlar için geçerli değil.Örneğin,şirketler için benzer bir veri araştırması yapılırsa da benzer sonuçlar elde edileceğini düşünüyorum.

Hakkında admin

Şunları inceleyebilirsiniz

Venüs ve Mars

Dişi cinsel enerji ,Venüs’tür.Beğendiğimizi kendimize çekmemizi sağlar. Erkek cinsel enerji, Mars’tır.Beğendiğimize doğru yönelmemizi, ona gitmemizi ...