Anasayfa / Astroloji Yazıları / Hangi burç kime aşık olur?

Hangi burç kime aşık olur?

Burçlar hakkında en çok merak edilenlerin başında burçların aşk konusundaki yaklaşımları geliyor.Aslında çok basit bir mantık ile konuyu açıklığa kavuşturabiliriz.

Örneğin leopar desenli elbise giymiş bir kadın,transparan elbise giymiş bir kadın hatta tayyör giymiş bir kadın bile seksi olabilir .Ama hangi erkek için?
Mafyadan silahlı bir erkek,entellektüel bir erkek ya da sadece zenginliği olan bir erkek seksi olabilir.Ama kimin için?
Astrolojide 12 adet burç vardır ve bunlar 4 farklı elemente aittir.Ateş,Hava,Su ve Toprak.
Ateş burçları Koç,Aslan ve Yay’dır.Ateş elementi ,yaşam enerjisiyle dolu ,hareketli ve heyecanlıdır.Gösterişten,şovdan,cesaretten,risk almaktan ve iddialı olmaktan hoşlanır.Bu nedenle Ateş elementinden birinin aşık olması için karşı cinsin ilk önce fiziksel çekiciliğine kapılması gerekir ayrıca hedefinin heyecanlı ve riskli olması hatta rekabet içermesi durumunda aşkı daha da artar.
Ateş elementinden bir erkek, bulunduğu ortamda tüm bakışların ona çevrilmesinden hoşlanacak kadar cesur bir kadına bayılır.
Ateş elementinden bir kadın ise gücü,cesareti ve çevresine yaydığı hükmedici gücü hissedilen belki şiddete başvurduğu bilinen bir erkeğin çekimine kapılacaktır.
Ateş elementi erkek için ;Leopar desenli elbisesi ve ışıltılı takıları ile egzotik bir kadın
bu1
Ateş elementi kadın için;Güçlü,riskli,cesur ve hükmedici bir mafya erkeği veya fiziksel formu mükemmel ,her an gitmeye hazır, macera dolu bir erkek
bu2
bu3
Hava burçları İkizler,Terazi ve Kova’dır.Hava elementi akılcı,entellektüel ve açıkfikirlidir.Karşı cinste orjinallik ve dehadan hoşlanır.Fiziksel çekiciliğe mutlaka zekanın eklenmiş olması gereklidir ve alışılmış kalıpları kırma isteği ile dolu ileri görüşlülük onu cezbeder.
Hava elementinden bir erkek ,akıllı olan ama güzelliğini sergilemekten çekinmeyen orijinal kadınları beğenir.
Hava elementinden bir kadın ise zeki,entellektüel ve bakımlı erkekleri beğenir.En farklı, en değişik ve en akıllı erkek onun için en aşık olunası erkek olabilir.Bu konuda uç noktaya kadar gidip mümkünse uzaylı bile isteyebilir.Eğer uzaylılar gelirse onlara ilk aşık olacak dünya kadınları şüphesiz hava elementinden olacaktır.
Hava elementinden bir erkek için ,transparan elbise giymiş, yüz ifadesi duygusallıktan uzak mesafeli bir kadın
bu4
Hava elementi kadın için,zeki ,okumaya meraklı bakımlı bir erkek veya bir uzaylı Mr.Spock

Star Trek's, Leonard Nimoy as Mr. Spock. Grand Slam XII, a convention for fans of "Star Trek, Star Wars, "Lord of the Rings" Buffy the Vampire Slayer," "The Dead Zone," "Stargate" and other TV and movie sci-fi franchises. Among the celebrities scheduled to appear are Leonard Nimoy, William Shatner and others.

bu6

 

Toprak burçları Boğa,Başak ve Oğlak’tır.Maddi ve manevi güvenlik arayan burçlardır.Karşı cinsin güvenilir,saygın ve zengin olmasından etkilenir.İlişkilerin adım adım ,yavaş yavaş gelişmesini tercih eder.Sabırlı ve kontrollüdür.Güvenin ve paranın olmadığı yerde toprak elementini bulamazsınız.
Toprak elementi erkek,muhafazakar,doğal bir güzelliği olan işi gücü ve parası olan kadınları beğenir.Pahalı markalardan seçilmiş iş giysileri içinde mevkii sahibi bir kadın onun ideal kadınıdır.
Toprak elementi kadın,güvenilir, para kazanmayı bilen ve işini başarı ile sürdüren erkeklerden etkilenir.İşkolik olmanızdan şikayet etmeyecek bir kadın arıyorsanız toprak elementi tam size göredir.
Toprak elementi erkek için pahalı tayyörü ve antik görünümlü tokayla süslenmiş topuzu ile şık bir iş kadını.
bu7
Toprak elementi kadın için takım elbisesi içinde günün neredeyse 24 saati iş düşünen zengin bir erkek,Donald Trump.Veya kurnaz bakışları ve iş giysileri içinde cebi para dolu bir erkek.
bu8
bu9
Su burçları Yengeç,Akrep ve Balık’tır.Duygularının etkisinde yaşayan su burçları ,romantizmden ve gizemden etkilenirler.Buğulu bakışlar,gizemli sözler,duygu seline kapılmalarını sağlayan büyüleyici ortamlar onları etkilemek için gereklidir.Sonrası için pek fazla şey yapmaya gerek yoktur onlar kendi hayalleri için yeterince malzeme toplamışlardır.Aşk peşinde uzun zaman sürüklenebilirler ve yoğun duyguların etkisi ile hata yapmaya ve yaptırmaya çok yatkındırlar.
Su elementinden bir erkek için uzun ipek elbisesi içinde romantik ve gizemli bir kadın
bu10
Su elementinden bir kadın için maskeli gizemli bir erkek  veya elinde gülleri ve içkisi ile romantik düşler içinde kaybolmaya hazır bir erkek.
bu11
bu12
Burcunuz ile ideal aşık modelinizin uyuşmadığını düşünüyorsanız horoskopunuzdaki Venüs,Ay,Mars’ın yerleşiminin belirleyici olduğunu hatırlatmak isterim.
Erkekler için Ay ve Venüs’ün bulunduğu burç ,ideal kadında aradığı özelliklere daha fazla ışık tutacaktır.
Kadınlar için Güneş burcu yanında Mars’ın bulunduğu burç idealindeki erkek figürünü etkiler.
© Elif GÜNEŞ

 

Hakkında admin

Şunları inceleyebilirsiniz

Venüs ve Mars

Dişi cinsel enerji ,Venüs’tür.Beğendiğimizi kendimize çekmemizi sağlar. Erkek cinsel enerji, Mars’tır.Beğendiğimize doğru yönelmemizi, ona gitmemizi ...