Anasayfa / Astroloji Yazıları / Burçlara göre spekülasyon tercihleri;Terazi
libraspekulasyon

Burçlara göre spekülasyon tercihleri;Terazi

libraspekulasyon

Burçlara göre spekülasyon tercihleri;Terazi

Konfora ve lükse meraklı Terazi burcu ,spekülatif kazanç ile yakından ilgili olabilir.Yöneticisi Venüs ,mali açıdan Terazi’ye ihtiyacı olan konforu genelde sağlar.Ancak fazlasını istiyorsa Terazi’nin çok çalışması gerekebilir ve Terazi genelde buna pek istekli değildir.Akılcı bir gelir kaynağı olan hisse senetleri veya at yarışları listesindeki ilk seçenek olabilir.Ancak aşırı strese neden olmayacak ölçülerde kalmayı bilir, abartmaz.
Terazi burcu çoğu zaman kendi başına hareket etmekte tereddütlü bir burçtur ve kararsızdır.Bu nedenle, piyasada herkesin gittiği yönde kararlar alma eğilimi gösterebilir ve kazancını azaltır.
Ancak bu zaafını farketmişse ve üstesinden gelebilirse çok kazançlı ve çok akıllıca seçimler yapmaya başlayacaktır.Son derece sosyal bir insan olduğu için başarısı çevresindeki insanlar tarafından görülecek ve onun fikirlerine danışacaklardır.Terazi’ler spekülatif alanlarda danışman poziyonunda çalışmayı bir kariyer yolu olarak seçebilirler.

Hisse senetlerinde danışmanlık,kozmetik ve estetikle ilgili hisseler kazançlı olabilir.

At isimlerinde Güzellik,konfor ,aşk,evlilik vb… ile ilgili isimler Terazi’lere şanslı gelebilir.

Genelde şanslı bir burçtur ve özellikle 17 Ekim doğumlu Terazi’ler çok şanslı olabilir.

Şanslı doğum günleri,27 Eylül,17 Ekim,19 Ekim

Şanslı sayı;6

Şanslı gün;Cuma

Şanslı renkler,Pastel renkler

 

Hakkında Elif Güneş

Şunları inceleyebilirsiniz

Venüs ve Mars

Dişi cinsel enerji ,Venüs’tür.Beğendiğimizi kendimize çekmemizi sağlar. Erkek cinsel enerji, Mars’tır.Beğendiğimize doğru yönelmemizi, ona gitmemizi ...