Anasayfa / Astroloji Yazıları / Burçlara göre spekülasyon tercihleri ;İkizler
ikizlerspekulasyon

Burçlara göre spekülasyon tercihleri ;İkizler

ikizlerspekulasyonBurçlara göre spekülasyon tercihleri ;İkizler

Meraklı,hareketli ve zeki bir burç olan İkizler’in her sektörden, her alandan bir çok tanıdığı vardır.Kurduğu geniş bilgi ağı sayesinde ilgisini çeken her konuda en son bilgilere kolayca ulaşır.
İkizler’de spekülatif kazanç merakı başladıysa ,hızlı bir şekilde o alandaki uygun bilgi ağı ile iletişim kurar ve son tiyoları edinir.
İkizler derinlemesine araştırma yapmaktan pek hoşlanmaz yüzeysel ve mümkün olduğunca çok bilgiye ulaşmak ister.Bu nedenle seçimlerini,kendisine ait derin bir bilgi birikimi ile yapmayacaktır.Bilgi ağındaki insanların kalitesi ve bilgisi onun tercihlerinin başarısını etkileyecektir.
İkizler, çok zeki olduğu için genelde en doğru kaynağa ve en kaliteli bilgiye ulaşır.Böylece kendi şansını,kendisi arayıp bulmuş olur.
İkizler’in tek bir alanda uzun süre takılı kalması pek olası değildir.İlgilendiği alan ve bilgi kaynağı sık sık değişir.

Hisse senetlerinde telekomünikasyon ve şehiriçi ulaşım ile ilgili hisseler kazançlı olabilir.

At isimlerinde haber,haberci,yol,yolcu,gazete,öğrenci vb… ile ilgili isimler İkizler’e şanslı gelebilir.

İkizler burcunda ticaret ve spekülasyondan kazanç açısından şanslı bir burçtur.Bu burçta yeralan şanslı doğum günleri çok fazladır.

Şanslı doğum günleri;21 Mayıs,7-10-11-12-13-14-19 Haziran

Şanslı gün,Çarşamba

Şanslı sayı;5

Şanslı renk;Mavi

Hakkında Elif Güneş

Şunları inceleyebilirsiniz

Venüs ve Mars

Dişi cinsel enerji ,Venüs’tür.Beğendiğimizi kendimize çekmemizi sağlar. Erkek cinsel enerji, Mars’tır.Beğendiğimize doğru yönelmemizi, ona gitmemizi ...