Anasayfa / Astroloji Yazıları / Burçlara göre spekülasyon tercihleri ;Yengeç burcu
yengecspekulasyon

Burçlara göre spekülasyon tercihleri ;Yengeç burcu

yengecspekulasyon

Burçlara göre spekülasyon tercihleri ;Yengeç burcu

Duyguların ve alışkanlıkların baskın olduğu Ay’ın yönetimindeki bu burcun davranışları zaman içinde değişkenlik gösterir.Bazen neşeli ve iyimser gibi görünürken hemen ertesi gün karamsar duyguların esiri olabilir.Hayallere kapılmaya çok müsaittir.Loto ,piyango gibi şans oyunlarında küçük bir biletle şansını dener ,çekilişe kadar tatlı hayaller kurmaktan geri durmaz.
Endişeli yapısı riskli yatırımların stresini tolere edebilecek biri değildir.Eğer riskli bir yatırım yapmışsa kar edene ya da o yatırımdan çıkana kadar gözüne uyku girmeyebilir.
Ailesine ve köklerine bağlılığı dikkat çekici olan Yengeç ,ailesinde hisse senedi yatırımı yapıldığını ve kazançlı olduğunu görerek büyüdüyse durum değişecektir.Bu kez endişesi yatışır ve köklerinden gelen gelenekle son derece bilinçli ve güvenli seçimler yapar.
At yarışında da benzer bir durum vardır.Ailede at yetiştirildiğini görmüşse at yetiştirir.At yarışını sadece şans oyunu olarak görebilmesi ve o şekilde oynayarak kendini kaptırması pek olası değildir.
Ay olumsuz açılar almıyor ve iyi konumlanmışsa Yengeç’e bereket ve bolluk getirir.Ama Yengeç bu bolluğun ortasında bile endişelenecek ve kendini güvende hissetmeyecektir.Tutumluluğu elden bırakmaz.

Hisse senetlerinde gıda ve gayrimenkul hisseleri kazançlı olabilir.

At isimlerinde yuva,anne,ev,ay veya ayın fazları vb… ile ilgili isimler Yengeç’lere şanslı gelebilir.

Şanslı doğum günleri;18 Temmuz,12 Temmuz,16 Temmuz

Şanslı gün;Pazartesi

Şanslı sayı;2

Şanslı renk;Beyaz , gümüş rengi

Hakkında Elif Güneş

Şunları inceleyebilirsiniz

Venüs ve Mars

Dişi cinsel enerji ,Venüs’tür.Beğendiğimizi kendimize çekmemizi sağlar. Erkek cinsel enerji, Mars’tır.Beğendiğimize doğru yönelmemizi, ona gitmemizi ...