Anasayfa / Astroloji Yazıları / Burçlara göre spekülasyon tercihleri;Oğlak
oglakspekulasyon

Burçlara göre spekülasyon tercihleri;Oğlak

oglakspekulasyon

Burçlara göre spekülasyon tercihleri;Oğlak

Satürn yönetimindeki bu burç,pembe hayallere kapılacak ,çalışmadan zengin olabileceğine inanabilecek biri değildir.Bu nedenle şans oyunlarını şüphe duyarak, adet yerini bulsun diye oynar.
Spekülatif kazanç açısından ise durum biraz farklıdır.O sektörün içinde, o işin tüm ayrıntılarına hakim ise o zaman son derece bilinçli ve kontrollü şekilde risk alır,genellikle de kazanır.
Bir Oğlak at yarışı oynuyor ise yarış sektörünün bir şekilde içindedir.Ya at sahibidir,ya ganyan bayisi vardır ,ya yarış sektöründe çalışıyordur veya çalışan birileri ile çok yakındır vb… olaya vakıftır.
Hisse senedi için de benzer durum geçerlidir.Bir aracı kurumda,bankada,borsada vb… da çalışıyordur ve işin tüm inceliklerini biliyordur.
Oğlak,para kazanmayı son derece ciddiye alır.Sabırlı ve kontrollü şekilde konuya yaklaşır, zaman geçtikçe spekülasyondan para kazanma miktarını arttırmanın yolunu da bir şekilde bulacaktır.

Hisse senetlerinde doğal taş ve madenler,orman ürünlerine ait hisseler kazançlı olabilir.

At isimlerinde Ciddi,Ağırbaşlı,Başkan,Yaşlı,Merdiven,Zaman,Soğuk,Geç,Engel,Disiplin  Sınırlar,Depresif gibi isimlere sahip atlar Oğlak’lara şanslı gelebilir.

Şanslı doğum günleri,26 Aralık

Şanslı gün;Cumartesi

Şanslı renkler;Koyu Gri,Koyu yeşil,Koyu kahverengi

Hakkında Elif Güneş

Şunları inceleyebilirsiniz

Venüs ve Mars

Dişi cinsel enerji ,Venüs’tür.Beğendiğimizi kendimize çekmemizi sağlar. Erkek cinsel enerji, Mars’tır.Beğendiğimize doğru yönelmemizi, ona gitmemizi ...