Anasayfa / Astroloji Yazıları / Burçlara göre spekülasyon tercihleri ;Yay
yayspekulasyon

Burçlara göre spekülasyon tercihleri ;Yay

yayspekulasyon

Burçlara göre spekülasyon tercihleri ;Yay

Şans ve bolluk gezegeni Jüpiter’in yöneticisi olduğu bu burç oldukça şanslıdır.Ancak şans,çok ihtiyacı olduğu zamana yani son dakikaya kadar yüzüne gülmeyebilir.Bu nedenle özellike mali durumu içinden çıklımaz şekilde bozulmuş ise Yay burcuna her tür şans oyununu önerebiliriz.Çünkü büyük ihtimalle şans yüzüne gülecektir.
Yay burcunun en önemli zaaflarından birisi sorunun kaynağını hiç kendisinde görmemesi ve varolan sorunları geçici olarak nitelendirmesidir.Yay için en güzel günler henüz hiç yaşanmamış olanlardır ve yarın, tüm sorunlar kendiliğinden çözülecekmiş gibi iyimserliğini muhafaza eder.
Bu tutum spekülatif kazanç peşinde olduğu zamanlarda önemli bir sıkıntı yaratabilir.Kaybetmesine karşın para yatırmaya devam eder.Eninde sonunda bu dipten bir çıkış bulur ve süreç içinde çok stres yapmaz ama onu sevenler çok stres yaşar.

Hisse senetlerinde turizm,denizyolları ve medya sektörüne ait hisseler kazançlı olabilir.

At isimlerinde Din,Şans,Kısmet,Üniversite,Reklam,Yabancı kökenli veya yabancı yerlere ait isimler Yay’lara şanslı gelebilir.

Şanslı doğum günleri;25 Kasım,1 Aralık,14 Aralık

Şanslı gün;Perşembe

Şanslı sayı;3

Şanslı renk;Mor veya yeşil

Hakkında Elif Güneş

Şunları inceleyebilirsiniz

Venüs ve Mars

Dişi cinsel enerji ,Venüs’tür.Beğendiğimizi kendimize çekmemizi sağlar. Erkek cinsel enerji, Mars’tır.Beğendiğimize doğru yönelmemizi, ona gitmemizi ...