Anasayfa / Astroloji Yazıları / Burçlara göre spekülasyon tercihleri;Akrep
akrepspekulasyon

Burçlara göre spekülasyon tercihleri;Akrep

akrepspekulasyon

Burçlara göre spekülasyon tercihleri;Akrep

Amacına sadık ,kararlı ve paraya düşkün bir burç olan Akrep spekülasyona oldukça meraklıdır.Sezgileri ve gözlem yeteneği güçlü, araştırmacı bir burç olan Akrep aynı zamanda kontrol delisidir.Bu nedenle Akrep, bilgiye ulaşmakta ve amacına uygun bilginin dedektif gibi izini sürmekte başarılıdır.
Bilgi ve gözlemin işe yaradığı hisse senedi,at yarışı vb… tüm spekülasyon türlerinde Akrep risk almak üzere hazır bulunur.Ancak Akrep’in önemli bir özelliği vardır.Akrep büyük oynamayı sever sevmesine ama kendi parasını kullanmayı sevmez.Bu nedenle bazen manipülasyonla elde ettiği para ile bazen de risk almaya hevesli ortaklara ait paralar ile bu işe girişir.
Aynı şekilde içeriden bilgi sızdırma,yarışlarda şike yapma gibi olaylarda genelde bir Akrep’in geride iz bırakmamış parmağı bulunur.
Akrep için kazanmak önemlidir ,kirli ya da temiz olması pek farketmez.Temizliğinin bir hal çaresine kazandıktan sonra bakacaktır.

Hisse senetlerinde petrol ve sigorta ile ilgili hisseler kazançlı olabilir.

At isimlerinde Savaş,asker,petrol,kan,bıçak,cerrah vb… ile ilgili isimler Akrep’lere şanslı gelebilir.

Şanslı doğum günleri;5 Kasım,24 Ekim,20 Kasım,7 Kasım

Şanslı gün;Salı

Şanslı sayı;9 veya 10

Şanslı renk;Siyah veya kırmızı

Hakkında Elif Güneş

Şunları inceleyebilirsiniz

Venüs ve Mars

Dişi cinsel enerji ,Venüs’tür.Beğendiğimizi kendimize çekmemizi sağlar. Erkek cinsel enerji, Mars’tır.Beğendiğimize doğru yönelmemizi, ona gitmemizi ...