Anasayfa / Astroloji Yazıları / Elliott Management,Paul Singer ve Türkiye
wolf

Elliott Management,Paul Singer ve Türkiye

[the_ad_placement id=”reklamkenar”]wolf

Elliott Management ve Paul Singer’la ilgili yazdığım bir yazı vardı. http://dreamer319.blogspot.com.tr/2014/08/turkiyede-paul-elliott-singer-ve.html

Transit tarihlerinden bazılarının yaklaştığını fark edince,güncellemeye ve detay eklemeye karar verdim.

Paul Singer’ın Arjantin ve Zambiya’daki horoskop ilişkilerine benzer bağlantıların Türkiye horoskopuyla da kurulduğunu, hedeflerin hangi sektörler olabileceğini önceki yazıda şu şekilde açıklamıştım.

Elliott Management ,yatırımcıların Türkiye’deki şirketlerden ya da devletten olan alacaklarını satın alırsa ,özellikle gayrimenkullerin,madenlerin ve doğal kaynaklarımızın,iletişim ve ulaşım sektörlerinin hedeflenmesi mümkün.

Pluto- Pluto transiti, ilişkinin sonucunu, tamamlanmasını gösterebilir ve çok zaman var.

Ancak ilişkinin kurulması için veya halihazırda kurulduysa açığa çıkması ihtimali yakın zamanlı.Aşağıda listelediğim ilk iki transitte, başlama veya başlamış ilişkiyi açıklama,üçüncüsünde ise ilişkinin  tamamlanması ihtimali bulunuyor.

Sırasıyla,

C.Venüs-Tr.Pluto             Şubat-Temmuz-Aralık 2016

C.KAD-Tr.Pluto               Mart -Mayıs 2016,Ocak-Ağustos-Ekim 2017

C.Pluto-Tr.Pluto               Şubat –Temmuz 2021

Horoskopta Paul Singer’ın ,Türkiye’nin ve Türkiye-Paul Singer composite’inin ilgili transitlerini işaretledim.

WTADA2

Horoskop olarak niye Elliott Management’ı kullanmadım?diye merak ederseniz.

Nedeni, şirketin net bir kuruluş tarihi yok.Yıl belli,1977,tarihin kalan kısmı yok, bir yerde Ocak ayı diyor başka bir yerde ay bile belirtmiyor.Zaten çok gizemli bir şirket ,web sitesinde, şifresiz ulaşılabilecek hiçbir bilgi yazmıyor.

Paul Singer şirketi kendisi kurmuş,şu anda büyük bir yatırım şirketi olmasına karşın,tohum şahsi.Dolayısıyla Singer’ın horoskopunun,şirketi ile çok yakın bağlantıları olması gerekiyor. Paul Singer ,şirketinin başından ayrılsa bile,şirket varoldukça , horoskop çalışmaya devam eder. Bu mantık önermesinden yola çıkarak ,tahminde kullanmak üzere böyle bir seçim yaptım.

Yine de benzerliği göstermek için, varsayımsal bir şirket transiti de ekleyeyim.8 Ocak 1977 tarihli teorik şirket horoskopu çıkarırsak ,en yakın Pluto-Pluto

C.Pluto 150 Transit Pluto  Mart–Haziran 2022,Ocak-Ağustos-Kasım 2023 ‘te

WTADA2A

Paul Singer’a ve şirketine, yaptığı icraatin niteliği nedeniyle, Vulture Capitalist (Kapitalist AKbaba) diyorlar.

Akbaba,sembolik olarak Akrep burcu kuştur.Kurtlar,zehirli sürüngenler de Akrep sembolü hayvanlardır, belgesellerine gözatın,Akrep burcu ülkemizi daha iyi tanırsınız.

vulture

lizard

Umarım bu yazı ,ülkemize ileride uyarı ve fayda niteliği taşır.

Şansımız bol olsun.

© Elif GÜNEŞ

Hakkında Elif Güneş

Şunları inceleyebilirsiniz

Venüs ve Mars

Dişi cinsel enerji ,Venüs’tür.Beğendiğimizi kendimize çekmemizi sağlar. Erkek cinsel enerji, Mars’tır.Beğendiğimize doğru yönelmemizi, ona gitmemizi ...